Kolaz znany lekarz photoshop 3

12.01.2024

Fizjodąb Szczecin – Certyfikowana Placówka Przyjazna Pacjentom

icon

Rok za rokiem, Fizjodąb w Szczecinie utrzymuje swoją pozycję jako Certyfikowana Placówka Przyjazna Pacjentom. Z ogromną dumą ogłaszamy, że nasz gabinet fizjoterapii, medycyny oraz dietetyki klinicznej ponownie został wyróżniony certyfikatem „Placówki Przyjaznej Pacjentom” przez renomowany portal Znany Lekarz.

Fizjodąb, położony w sercu Szczecina, jest miejscem, gdzie profesjonalizm spotyka się z empatią. Nasz zespół, składający się ze specjalistów fizjoterapii, lekarzy jak i doświadczonych dietetyków klinicznych oraz trenerów personalnych, nieprzerwanie dąży do zapewnienia kompleksowej opieki zdrowotnej.

Dzięki naszym wysiłkom, pacjenci cierpiący na bóle, potrzebujący terapii manualnej, czy fizjoterapii uroginekologicznej znajdują u nas wsparcie i profesjonalną opiekę. Nasze gabinet w Szczecinie wyposażony są w najnowocześniejszy sprzęt, a zabiegi rehabilitacyjne oraz medyczny trening terapeutyczny i konsultacje lekarzy specjalistów z zakresu ortopedii są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Nie tylko koncentrujemy się na aspektach fizycznych zdrowia. W Fizjodębie rozumiemy, jak ważna jest zbilansowana dieta oraz zdrowe nawyki żywieniowe w procesie rehabilitacji i utrzymania dobrego stanu zdrowia. Nasz doświadczony dietetyk kliniczny Szczecin służy pomocą w analizie składu ciała oraz oferuje konsultacje z dietetykiem, pomagając pacjentom osiągnąć ich cele zdrowotne i żywieniowe.

To wszystko z całych sił staramy się prowadzić w sposób jak najbardziej przyjazny naszym pacjentom, a certyfikat „Placówki Przyjaznej Pacjentom” jest dla nas nie tylko wyróżnieniem, ale również zobowiązaniem do dalszego rozwoju i doskonalenia naszych usług. Zapraszamy do umówienia się na konsultację lub wizytę dietetyczną. Poznajcie różnicę, którą wnosi Fizjodąb – miejsce, gdzie profesjonalna opieka spotyka ludzkie podejście.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 502 878 020 lub online, aby umówić się na wizytę. Dołącz do grona naszych zadowolonych pacjentów i doświadcz opieki na najwyższym poziomie w Fizjodębie, certyfikowanej Placówce Przyjaznej Pacjentom.

Zadbaj o swoje zdrowie – umów się na wizytę już dziś!

Skontaktuj się z nami